dr Ivana Stanković dermatologist

Konsultacja dermatologiczna. Jakie daje korzyści?

Zdrowa skóra to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia. Problemy dermatologiczne mogą być symptomem głębszych zaburzeń w organizmie, dlatego nie warto ich bagatelizować. Dr Ivana Stanković, ceniony lekarz medycyny, specjalista dermatolog-wenerolog i członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), oferuje kompleksową diagnozę i leczenie schorzeń skóry oraz zabiegi poprawiające jej estetykę.

Dr Ivana Stanković zdobyła specjalizację z dermatologii i wenerologii na renomowanej Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. W indywidualny sposób podchodzi do każdego pacjenta, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z laseroterapii i medycyny estetycznej. Od ponad dwudziestu lat pomaga pacjentom walczyć z chorobami skóry, problemami estetycznymi i chorobami przenoszonymi drogą płciową, stosując najnowocześniejsze technologie i metody leczenia.

Klinika DERMEA, prowadzona przez Dr Ivanę Stanković, jest wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny, co umożliwia przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów dermatologicznych i estetycznych. Każda terapia jest dostosowana indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki problemu skórnego oraz ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Jakie problemy skórne leczy Dr Ivany Stanković?

W klinice DERMEA można uzyskać pomoc w przypadku szerokiego spektrum problemów, takich jak:

 • Trądzik i blizny potrądzikowe
 • Przebarwienia i zmiany pigmentacyjne
 • Choroby skóry, w tym egzemy i łuszczyca
 • Zmiany skórne wywołane starzeniem się skóry
 • Zabiegi laserowe, w tym usuwanie blizn i przebarwień

Dlaczego warto wybrać klinikę DERMEA?

 • Ekspertyza

  Dr Stanković jest uznana za jedną z najlepszych specjalistek w dziedzinie dermatologii w Polsce.

 • Nowoczesne technologie

  Klinika wykorzystuje najnowsze i bezpieczne rozwiązania technologiczne.

 • Indywidualne podejście

  Każdy pacjent traktowany jest z największą troską i uwagą, a plan leczenia jest dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.

 • Komfort i dyskrecja

  Klinika zapewnia komfortowe warunki oraz pełną dyskrecję.

Jeżeli zmagasz się z problemami skórnymi lub poszukujesz skutecznych rozwiązań, które poprawią kondycję Twojej skóry, zapraszamy do umówienia się na konsultację w klinice DERMEA. To pierwszy krok do zdrowej, pięknej skóry pod opieką jednej z najlepszych specjalistek.